O mnie

 

Jestem menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowałam w dużych międzynarodowych firmach, takich jak: Colgate-Palmolive, Sony, Baxter oraz Amcor, liderów w swoich branżach. Przewodziłam zespołom HR w Polsce i za granicą. Pełniłam rolę partnera biznesowego dla dyrektorów zarządzających oddziałami wymienionych firm.

Przeprowadziłam wiele szkoleń z obszaru przywództwa jako trener wewnętrzny. Byłam odpowiedzialna za pozyskiwanie talentów do firm    i ich rozwój w organizacji. Odpowiadałam za plany sukcesji, programy zarządzania talentami oraz coaching managerów średniego i wyższego szczebla.

W 2017 roku stworzyłam firmę Green Window Mind.

Jako certyfikowany trener, life i business coach, oraz praktyk biznesu chcę dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami ze wszystkimi osobami, dla których ważny jest rozwój.

Na zlecenie firm przygotowuję i prowadzę warsztaty zamknięte, indywidualne  i grupowe sesje coachingowe oraz doradzam zarządom w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Beata Kurach – trener, coach, doradca HR